O nas

Personel

AGATA MOZOŁOWSKA

lekarz dentysta

specjalista stomatologii dziecięcej

Jestem absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W roku 2009 ukończyłam staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi. Od 2010r. do 2013r. pracowałam jako rezydent w Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi przy ul. Roosevelta 18. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednej z renomowanych łódzkich klinik stomatologicznych „Stomatologia na Księżym Młynie”. W 2014 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, regularnie uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. W swojej praktyce stosuję zasadę stomatologii biomimetycznej, której głównym założeniem jest leczenie choroby próchnicowej poprzez uzupełnienie minerałów utraconych z tkanek zęba: „MNIEJ BOROWANIA WIĘCEJ ZAPOBIEGANIA.” W MS Smile głównie zajmuję się leczeniem dzieci i młodzieży. Najważniejszą wartością jest dla mnie dziecko, dlatego bardzo ważne jest, aby mały pacjent traktowany był z szacunkiem, życzliwością i otwartością.

dr n. med. ADAM SKOWROŃSKI

specjalista chirurg

lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych na kierunku Kosmetologia Lekarska z Medycyną Estetyczną. W 2004r. uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych. W 2009 r. zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty chirurga. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, Towarzystwa Chirurgów Polskich, European Society for Laser Dermatology oraz wieloletnim pracownikiem naukowo – dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie związany jestem ze Śląską Wyższą Szkołą Medyczną, gdzie prowadzę zajęcia teoretyczne i praktyczne „Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej” dla słuchaczy studiów podyplomowych. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej stale poszerzam uczestnicząc w licznych kursach i kongresach w kraju i za granicą. W MS SMILE kontynuuje swoją praktykę w zakresie medycyny estetycznej. Specjalizuję się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry wykorzystujących urządzenia laserowe i RF, zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, oraz mezoterapii igłowej. Zajmuję się również estetycznym usuwaniem wszelkiego rodzaju zmian skórnych za pomocą technik chirurgicznych i laserowych. Ponad wszystko przedkładam bezpieczeństwo pacjenta.

GRAŻYNA MOZOŁOWSKA

lekarz dentysta

specjalista stomatologii ogólnej

Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą zdobywaną na licznych szkoleniach z zakresu nowoczesnych technik leczenia stosowanych we współczesnej stomatologii. Studia medyczne ukończyła w 1982 roku. Posiada I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej uzyskany w 1990 roku. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób zębów. Prowadzi leczenie zachowawcze próchnicy, zajmuje się leczeniem kanałowym w przypadkach bardziej zaawansowanych zmian chorobowych. Przeprowadza także ekstrakcje zębów. Prowadzi instruktaż w zakresie prawidłowej higieny jamy ustnej oraz przeprowadza zabiegi profilaktyczne zapobiegające rozwojowi chorób zębów i przyzębia.

MAŁGORZATA ZIELIŃSKA

asystentka stomatologiczna

Absolwentka szkoły AWANS-MED w Kielcach na kierunkach: technik dentystyczny-protetyk oraz higienistka stomatologiczna. Ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie na kierunku pedagogika specjalna. Swoje kompetencje zawodowe podnosi biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach związanych zarówno ze stomatologią jak i pedagogiką. Swoje zamiłowanie do obu zawodów połączyła pracą z najmłodszymi pacjentami w Naszym gabinecie.

AGATA ŚLUSARCZYK

kierownik rejestracji

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z pracą z dziećmi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w przychodniach i ośrodkach zdrowi. W gabinecie MS SMILE koordynuje pracę rejestracji oraz służy poradą dotyczącą wykonywanych zabiegów zarówno z zakresu medycyny estetycznej jaki i stomatologii.

Aleksy Bernatek

lek. stom.

Jestem absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku: Kosmetologia dla Lekarzy. W zawodzie pracuje od 2011 roku. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką i chirurgią. Interesuję się medycyną estetyczna..Regularnie uczestniczę w sympozjach i szkoleniach poznając najnowocześniejsze osiągnięcia i technologie stosowane w stomatologii, co pozwala na leczenie pacjentów według najnowszych trendów. Ogromną satysfakcję daje mi zadowolenie pacjenta po udzieleniu mu pomocy w sytuacji bólowej jak również po zmianie jego wizerunku, uśmiechu.

Kalina Wysocka – Dubielecka

lek. med.