O nas

Personel

lek. den. AGATA MOZOŁOWSKA

lekarz dentysta, 

specjalista stomatologii dziecięcej

Jestem absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W roku 2009 ukończyłam staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi. Od 2010r. do 2013r. pracowałam jako rezydent w Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi przy ul. Roosevelta 18. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednej z renomowanych łódzkich klinik stomatologicznych „Stomatologia na Księżym Młynie”. W 2014 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, regularnie uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. W swojej praktyce stosuję zasadę stomatologii biomimetycznej, której głównym założeniem jest leczenie choroby próchnicowej poprzez uzupełnienie minerałów utraconych z tkanek zęba: „MNIEJ BOROWANIA WIĘCEJ ZAPOBIEGANIA.” W MS Smile zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży. Najważniejszą wartością jest dla mnie dziecko, dlatego bardzo zwracam uwagę na to, aby Mały Pacjent traktowany był z szacunkiem, życzliwością i otwartością.
Pani Doktor to nasza największa oaza spokoju i opanowania. Niezwykle ciepła i uśmiechnięta osoba, która z niebywałą cierpliwością, wyrozumiałością, spokojem i sercem podchodzi do najmłodszych pacjentów i ich problemów. Nie narzuca, nie namawia, lecz tłumaczy i rozmawia. Tajną bronią Pani Doktor jest piracki kuferek z licznymi skarbami, w którym każdy odważny pirat i każda odważna księżniczka znajdzie po wizycie coś dla siebie.
 

lek. den. GRAŻYNA MOZOŁOWSKA

lekarz dentysta,

specjalista stomatologii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku- dziś Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz stomatolog z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej. Od początku przygody ze stomatologią, regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach, konferencjach, poszerzając swoją wiedzę i zdobywając coraz to nowe umiejętności, które wykorzystuje w pracy z pacjentem. Pani Doktor swoje zainteresowania zawodowe kieruje w stronę nowoczesnych technik leczenia, stosowanych we współczesnej stomatologii.
Niezwykle życzliwa osoba, z dużym poczuciem humoru i świetnym podejściem do pacjenta. Bardzo dokładnie analizuje każdy przypadek, wszystkie traktuje priorytetowo. Cierpliwie tłumaczy, aby pomóc pacjentowi rozwiazać jego problem. W MS Smile Pani Doktor zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób zębów i przyzębia. Przeprowadza leczenie zachowawcze próchnicy, leczenie kanałowe, ekstrakcje zębów, wybielanie. Prowadzi instruktaże w zakresie prawidłowej higieny jamy ustnej. Pani Doktor służy również poradami z zakresu leczenia protetycznego.

lek. med. BARTOSZ MOZOŁOWSKI

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Starszy asystent w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Asystent naukowo-dydaktyczny Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Członek Polskiego Towarzystwa Radiologicznego i European Society of Radiology. Uczestnik licznych kursów, warsztatów, konferencji krajowych i międzynarodowych.
Miły, sympatyczny, otwarty, uśmiechnięty- to bez dwóch zdań! Z dużą dozą empatii podchodzi do pacjenta i jego problemu. Niezwykle wnikliwy i uważny lekarz. Przy badaniu zwraca uwagę na najmniejszy szczegół, który z pozoru, mógłby wydawać się niczym istotnym. Pan Doktor w MS Smile zajmuje się diagnostyką układu mięśniowo- szkieletowego, zarówno u amatorów jak i profesjonalnych sportowców. Współpracuje z licznymi klubami sportowymi m. in. VIVE TAURON KIELCE, KORONA KIELCE. Do Pana Doktora zgłaszają się pacjenci, u których wymagane jest wykonanie badania USG, ale również konsultacja badania tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, czy radiologii klasycznej.

lek. med. KATARZYNA JÓZEFINA MOZOŁOWSKA

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolwentka Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego w Krakowie. Przez ostatni rok studiów była stypendystką tej uczelni na Uniwersytecie Medycznym Campus Bio-Medico w Rzymie. Członek Polskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz European Society of Radiology. Młodszy asystent w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. W obszarze zainteresowań Pani Doktor niezmiennie od wielu lat pozostają badania obrazowe piersi – mammografia, rezonans magnetyczny, ultrasonografia oraz biopsja gruboigłowa i mammotomiczna.
Miła, życzliwa, przyjazna pacjentom i niezwykle zaangażowana w swoją pracę osoba. Bardzo dokładnie analizuje każdy przypadek- nic nie umknie Jej uwadze. Pani Doktor w MS Smile zajmuje się wykonywaniem badań ultrasonograficznych oraz konsultacją badań tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, radiologii klasycznej i mammografii. Specjalizuje się przede wszystkim w badaniu USG piersi i USG naczyń metodą Doppler’a. W tym kierunku ukończyła liczne specjalistyczne kursy w zakresie badań obrazowych piersi Prof. Tabara (Mammography Education Inc.) oraz certyfikowane szkolenie w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii w zakresie ultrasonografii Dopplerowskiej.