O nas

Personel

lek. den. AGATA MOZOŁOWSKA

lekarz dentysta, 

specjalista stomatologii dziecięcej

Jestem absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W roku 2009 ukończyłam staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi. Od 2010r. do 2013r. pracowałam jako rezydent w Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi przy ul. Roosevelta 18. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednej z renomowanych łódzkich klinik stomatologicznych „Stomatologia na Księżym Młynie”. W 2014 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, regularnie uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. W swojej praktyce stosuję zasadę stomatologii biomimetycznej, której głównym założeniem jest leczenie choroby próchnicowej poprzez uzupełnienie minerałów utraconych z tkanek zęba: „MNIEJ BOROWANIA WIĘCEJ ZAPOBIEGANIA.” W MS Smile zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży. Najważniejszą wartością jest dla mnie dziecko, dlatego bardzo zwracam uwagę na to, aby Mały Pacjent traktowany był z szacunkiem, życzliwością i otwartością.
Pani Doktor to nasza największa oaza spokoju i opanowania. Niezwykle ciepła i uśmiechnięta osoba, która z niebywałą cierpliwością, wyrozumiałością, spokojem i sercem podchodzi do najmłodszych pacjentów i ich problemów. Nie narzuca, nie namawia, lecz tłumaczy i rozmawia. Tajną bronią Pani Doktor jest piracki kuferek z licznymi skarbami, w którym każdy odważny pirat i każda odważna księżniczka znajdzie po wizycie coś dla siebie.
 

dr n. med. ADAM SKOWROŃSKI

specjalista chirurg

lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych na kierunku Kosmetologia Lekarska z Medycyną Estetyczną. W 2004r. uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych. W 2009 r. zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty chirurga. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, Towarzystwa Chirurgów Polskich, European Society for Laser Dermatology oraz wieloletnim pracownikiem naukowo – dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie związany jestem ze Śląską Wyższą Szkołą Medyczną, gdzie prowadzę zajęcia teoretyczne i praktyczne „Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej” dla słuchaczy studiów podyplomowych. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej stale poszerzam uczestnicząc w licznych kursach i kongresach w kraju i za granicą. W MS SMILE kontynuuje swoją praktykę w zakresie medycyny estetycznej. Specjalizuję się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry wykorzystujących urządzenia laserowe i RF, zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, oraz mezoterapii igłowej. Zajmuję się również estetycznym usuwaniem wszelkiego rodzaju zmian skórnych za pomocą technik chirurgicznych i laserowych. Ponad wszystko przedkładam bezpieczeństwo pacjenta.

Niezwykle ciepły, wiecznie uśmiechnięty człowiek, pełen pasji i stuprocentowego zaangażowania. Nigdy nie odmawia pomocy. Ponad wszystko przedkłada bezpieczeństwo pacjentów. Bierze udział w licznych kursach i konferencjach naukowych na całym świecie. Pan Doktor służy poradami w zakresie technik odmładzania, ujędrniania, nawilżania skóry twarzy i ciała oraz usuwania z nich wszelkich nieprawidłowych zmian. W sferze zainteresowań Pana Doktora pozostaje także TRYCHOLOGIA (schorzenia włosów i skóry głowy) i FLEBOLOGIA (choroby układu żylnego).

lek. den. GRAŻYNA MOZOŁOWSKA

lekarz dentysta

specjalista stomatologii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku- dziś Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz stomatolog z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej. Od początku przygody ze stomatologią, regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach, konferencjach, poszerzając swoją wiedzę i zdobywając coraz to nowe umiejętności, które wykorzystuje w pracy z pacjentem. Pani Doktor swoje zainteresowania zawodowe kieruje w stronę nowoczesnych technik leczenia, stosowanych we współczesnej stomatologii.
Niezwykle życzliwa osoba, z dużym poczuciem humoru i świetnym podejściem do pacjenta. Bardzo dokładnie analizuje każdy przypadek, wszystkie traktuje priorytetowo. Cierpliwie tłumaczy, aby pomóc pacjentowi rozwiazać jego problem. W MS Smile Pani Doktor zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób zębów i przyzębia. Przeprowadza leczenie zachowawcze próchnicy, leczenie kanałowe, ekstrakcje zębów, wybielanie. Prowadzi instruktaże w zakresie prawidłowej higieny jamy ustnej. Pani Doktor służy również poradami z zakresu leczenia protetycznego.

lek. med. BARTOSZ MOZOŁOWSKI

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Starszy asystent w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Asystent naukowo-dydaktyczny Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Członek Polskiego Towarzystwa Radiologicznego i European Society of Radiology. Uczestnik licznych kursów, warsztatów, konferencji krajowych i międzynarodowych.
Miły, sympatyczny, otwarty, uśmiechnięty- to bez dwóch zdań! Z dużą dozą empatii podchodzi do pacjenta i jego problemu. Niezwykle wnikliwy i uważny lekarz. Przy badaniu zwraca uwagę na najmniejszy szczegół, który z pozoru, mógłby wydawać się niczym istotnym. Pan Doktor w MS Smile zajmuje się diagnostyką układu mięśniowo- szkieletowego, zarówno u amatorów jak i profesjonalnych sportowców. Współpracuje z licznymi klubami sportowymi m. in. VIVE TAURON KIELCE, KORONA KIELCE. Do Pana Doktora zgłaszają się pacjenci, u których wymagane jest wykonanie badania USG, ale również konsultacja badania tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, czy radiologii klasycznej.

lek. med. KATARZYNA JÓZEFINA MOZOŁOWSKA

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolwentka Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego w Krakowie. Przez ostatni rok studiów była stypendystką tej uczelni na Uniwersytecie Medycznym Campus Bio-Medico w Rzymie. Członek Polskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz European Society of Radiology. Młodszy asystent w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. W obszarze zainteresowań Pani Doktor niezmiennie od wielu lat pozostają badania obrazowe piersi – mammografia, rezonans magnetyczny, ultrasonografia oraz biopsja gruboigłowa i mammotomiczna.
Miła, życzliwa, przyjazna pacjentom i niezwykle zaangażowana w swoją pracę osoba. Bardzo dokładnie analizuje każdy przypadek- nic nie umknie Jej uwadze. Pani Doktor w MS Smile zajmuje się wykonywaniem badań ultrasonograficznych oraz konsultacją badań tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, radiologii klasycznej i mammografii. Specjalizuje się przede wszystkim w badaniu USG piersi i USG naczyń metodą Doppler’a. W tym kierunku ukończyła liczne specjalistyczne kursy w zakresie badań obrazowych piersi Prof. Tabara (Mammography Education Inc.) oraz certyfikowane szkolenie w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii w zakresie ultrasonografii Dopplerowskiej.

Lek. med. BARTOSZ MARKIEWICZ

W trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim w Zabrzu. Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Członek Sekcji MSK przy PLTR oraz Europejskiego Towarzystwa Radiologii Mięśniowo-Szkieletowej. Uczestnik licznych kursów, warsztatów, konferencji naukowych krajowych i międzynarodowych. Na stałe współpracujący z lekarzami pracującymi w oddziałach ortopedycznych w Kielcach, Czerwonej górze, Busku Zdroju oraz oddziałem Reumatologii w Radomiu. Pan Doktor zajmuje się również zawodnikami z klubów sportowych, m.in Korony Kielce, a także licznymi drużynami amatorskimi.
Bardzo rzeczowy lekarz, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Każdy przypadek analizuje z taką samą starannością i dokładnością. Bardzo miły, bardzo sympatyczny i otwarty człowiek. “Taki jak poza gabinetem, taki w gabinecie”- to chyba najlepsza opinia. W MS Smile Pan Doktor zajmuje się diagnostyką USG w zakresie: układu mięśniowo- szkieletowego; układu ruchu na potrzeby reumatologii; oceną nerwów obwodowych oraz splotu ramiennego. Dużą ciekawostką jest to, że Pan Doktor zajmuje się także podaniami leków dostawowych pod kontrolą USG.

dr. n. med. RYSZARD KUJAWSKI

specjalista chirurg, proktolog

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie nauki związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Odbywał praktyki zagraniczne w Royal Hollamshire Hospital w Sheffield w Wielkiej Brytanii oraz staż w Klinice Chirurgii w Magdeburgu. Obecnie pełni funkcję asystenta w renomowanej Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, w której poszerza swoje kwalifikacje i wiedzę pod okiem prof. dr hab. n. med. Adama Dzikiego. Jest również wykładowcą w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii. Zainteresowania zawodowe Pana Doktora skupiają się wokół chirurgii ogólnej, jamy brzusznej, przewodu pokarmowego oraz diagnostyki i leczenia chorób proktologicznych.
“Złoty człowiek”, “Uroczy, przesymaptyczny”, “Jaka wiedza”, “Myślałam, że takich lekarzy już nie ma”, “Jaki wspaniały pan doktor”, “Przemiły człowiek, rzeczowy, tak się bałem badania, a zupełnie nie było czego”, “Punktualny i dokładny”. To tylko niektóre opinie, które można usłyszeć z ust pacjentów, którzy wychodzą z gabinetu Pana Doktora. Uśmiech na ich twarzach po wizycie mówi wszystko- Doktor to klasa sama w sobie. Opinie nie powinny dziwić, jednakże należy zaznaczyć, że Pan Doktor w MS Smile zajmuje się specyficzną dziedziną medycyny- proktologią. Konsultuje oraz wykonuje badania ultrasonograficzne kanału odbytu i odbytnicy, tzw. USG Transrektalne- TRUS.

mgr AGATA ŚLUSARCZYK

fizjoterapeuta, kierownik rejestracji MS Smile

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, na kierunku fizjoterapia, specjalizacja fizjoterapia w sporcie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Podmiotami Leczniczymi w WSEPiNM w Kielcach. Moje zainteresowania zawodowe poszły jednak w nieco innym kierunku- zamiast usprawniania sportowców, więcej radości sprawia mi zdobywanie wiedzy z zakresu terapii uroginekologicznej i proktologicznej.
To m.in. tą ostatnią dziedziną zajmuję się w MS Smile. Wykonuję manometrię anorektalną oraz terapię biofeedback, czyli trening pacjentów, u których występują nieprawidłowości w funkcjonowaniu mięśni dna miednicy. Jestem dyplomowanym terapeutą uroginekologicznym z wpisem na liście Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Jako fizjoterapeuta asystuję przy zabiegach medycyny estetycznej. Zarządzam ponadto rejestracją MS Smile. Służę poradami dotyczącymi zabiegów i badań wykonywanych w naszym gabinecie.

mgr SYLWIA JARZĄBEK

kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku kosmetologia oraz studiów podyplomowych na kierunku Kosmetologia Estetyczna w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Obecnie doktorantka w Zakładzie Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tam też prowadzi zajęcia ze studentami. Regularnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach naukowych z związanych z medycyną estetyczną.
Nasza przyszła Pani doktor kosmetologii.Bardzo otwarta, uśmiechnięta, życzliwa osoba, która niebywale szybko nawiązuje kontakt z pacjentem. Niezwykle dokładna w swojej pracy i dociekliwa. Żaden szczegół przed zabiegiem, jak i w jego trakcie nie umknie Jej uwadze. Na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjenta. Z największą starannością przeprowadza procedury kosmetologiczne, tak aby każda pacjentka i każdy pacjent czuł się zaopiekowany i dopieszczony. W MS Smile Sylwia wykonuje zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Specjalizuje się głównie w mezoterapii mikroigłowej. Szczególnie poleca mikronakłuwanie skóry za pomocą Dermapen 4. Pracuje również laserem Alma Remove Baby, który jest obecnie najskuteczniejszym do depilacji.