DR.CYJ Hair Filler

DR CYJ

 

DR.CYJ Hair Filler został stworzony do leczenia wypadania włosów, pobudzenia ich wzrostu i pielęgnacji skóry głowy. Jest zalecany dla kobiet i mężczyzn, u których występuje łysienie androgenowe w celu jego powstrzymania, dla kobiet i mężczyzn po przeszczepie włosów, dla każdego kto chce pogrubić i zagęścić włosy oraz je wzmocnić. Zalecany jest także dla kobiet i mężczyzn , u których występuje nadmierne wypadanie włosów.
.
DR.CYJ Hair Filler zawiera 7 peptydów i kwas HA. W preparacie zastosowano 7 różnych peptydów, każdy odpowiedzialny za inne procesy, jedne stymulują komórki do życia i „namnażania się” a inne hamują niekorzystny wpływ powodujący wypadanie włosów czy utratę ich koloru.

Działanie:

 • Połączone z kwasem hialuronowym peptydy są powoli uwalniane przez 14 dni w skórze właściwej, gdzie stymulują wzrost, regenerują i odżywiają cebulki włosowe.
 • Bardzo małe dawki peptydów działają dokładnie tam, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach. Naśladując naturalne obecne w organizmie substancje sterujące procesami metabolicznymi działają bezpośrednio na komórki docelowe. Jest to oddziaływanie na poziomie DNA
 • Aby osiągnąć, nieprzerwane dostarczanie peptydów i uniknąć potrzeby wielokrotnego podawania substancji aktywnych czyli iniekcji, stworzono formułę o przedłużonym i powolnym uwalnianiu. Połączono peptydy ze stabilizowanym kwas hialuronowym, naturalną i najbardziej bezpieczną substancją stosowaną od ponad 20 lat w medycynie estetycznej.
 • Kwas HA ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry innych substancji i aktywnych składników np. peptydów, witamin, aminokwasów.
 • Po odłączeniu od kwasu hialuronowego peptydy naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na komórki docelowe, odpowiedzialne za wzrost włosów.

Zalety:

 • Spektakularne efekty już po 2 miesiącach
 • Zahamowanie wypadania włosów : działanie na poziomie genów i DNA
 • Wzrost nowych włosów
 • Pobudzenie do wzrostu włosów w fazie anagenu
 • Unikalna, chroniona patentami technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – działa jeszcze przez 1 4 dni po aplikacji
 • Komfortowa terapia – tylko 4 zabiegi co 2 tygodnie

Wskazania

 1. łysienie i przerzedzenie włosów u kobiet i mężczyzn celem zatrzymania wypadania włosów, pogrubienia, zagęszczenia i wzmocnienia oraz odnowy kolorytu
 2. łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn
 3. przygotowanie skory do przeszczepu włosów
 4. poprawienie wzrostu włosów po przeszczepie
 5. dla każdego kto chce pogrubić, zagęścić, wzmocnić włosy czyli terapia pielęgnacyjna dla kobiet i mężczyzn

Przeciwskazania

 1. ciąża i karmienie piersią,
 2. choroby nowotworowe,
 3. przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 4. cukrzyca,
 5. alergia,
 6. stany zapalne skóry, infekcje skórne